Start  /  Aktualności  /  Udany występ naszego trenera IM Michal Luch w miniony weekend (m.in. został Mistrzem Polski Branży Okiennej)

W miniony weekend 8-9.12.2018r. IM Michał Luch wziął udział w dwóch turniejach:

8 grudnia w Łodzi odbył się Turniej szachowy o Puchar Prezesa PZSzacj R.Jedynaka i Mistrzostwa Polski Branży Okiennej.

IM Michał Luch został Mistrzem Polski Branży Okiennej i zajął wysokie 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej o Puchar Prezesa PZSzach R.Jedynaka.
W ostatniej partii pokonał Arcymistrza Marcela Kanarka

Wyniki:

9 grudnia odbył się Turniej błyskawiczny o Puchar Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.
Nasz trener spisał się znakomicie, wygrywając pewnie z 10 punktami w 11 partiach.  Wyprzedził FM Sylwestra Bednarka i utalentowanego juniora Jonasza Bauma.